Wyprodukowane we Francji urządzenie endermologii delikatnie stymuluje skórę, aby reaktywować nieaktywne komórki. 100% naturalna i bezbolesna metoda, zapewnia natychmiastowe efekty wizualne bez efektów ubocznych.

 

zabieg na cellulit endermologia

 

300 000 ludzi wybiera technologię endermologii każdego dnia.

 

 • Długoletnie doświadczenia firmy LPG w leczeniu najcięższych chorób skóry (blizn, zwłóknienia, obrzęku limfatycznego, oparzeń itp.) Badanie tkanki łącznej prowadzone przez ponad 30 lat potwierdziły wiedzę
  o wewnętrznych zdolności skóry do regeneracji. Zero ryzyko. Zero efektów ubocznych. Zawsze widoczne efekty.
 • Inteligentnie stymulowana skóra jest w stanie przejść niesamowite przemiany: zwiększając produkcję substancji odmładzających takich jak: kolagen, elastyna czy kwas hialuronowy, które ujędrniają skórę, aktywizują procesy eliminacji komórek tłuszczowych i stymulują wymianę płynów do efektu głębokiej detoksykacji.
 • Technika endermologii została opracowana, aby maksymalnie wykorzystać ten naturalny potencjał
  w całkowicie nieinwazyjny, nieagresywny, przyjemny i bezpieczny sposób. Zdrowa i zadbana skóra jest kluczem do pięknej sylwetki, promiennej i młodzieńczej skóry.

 

Endermologia to Twój nowy zdrowy styl życia. 😊

 

Od ponad 30 lat firma LPG udostępnia najnowocześniejsze urządzenia dla świadomych urody mężczyzn i kobiet, którzy są wymagający, jeśli chodzi o ich zdrowie. W pełnej harmonii ze zdrowym stylem życia zaleca się, aby zabiegi endermologii były wykonywane równolegle ze zrównoważoną dietą i regularnymi ćwiczeniami. Wszystkie te bodźce są wysyłane do komórek i działają jak „pomocna dłoń”, aby zmaksymalizować ich potencjał. Uczynienie z endermologii części twojego stylu życia oznacza wybór inteligentnego, odpowiedzialnego, zdrowego stylu życia, mającego na celu ochronę twojego ciała i twarzy przed niszczącym działaniem czasu.

 

zabiegi-endermologii

 

Zredukuj tkankę tłuszczową dzięki zabiegom endermologii.

 

Dzięki opatentowanej głowicy endermologia umożliwia odchudzanie określonych obszarów odpornych na dietę i ćwiczenia (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.). Jednocześnie precyzyjnie dostosowując się do potrzeb każdego rodzaju skóry. Oprócz tego jest zabiegiem idealnie modelującym sylwetkę właśnie w tych obszarach, które stanowią dla nas największy problem.

 

 

Endermologia to najlepsze zabiegi na cellulit.

Jeśli zmagasz się z cellulitem endermologia jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Cellulit, który dotyka 90% kobiet (nawet najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych), jest wynikiem zarówno przechowywania tłuszczu w adipocytach (komórki tłuszczowe), jak i retencji wody w organizmie. W miarę wzrostu komórek tłuszczowych, tkanka łączna je zawierająca (przegrody) ciągnie je do powierzchni skóry i deformuje ją. Jednocześnie krążenie jest zablokowane, a toksyny gromadzą się. Dlatego wtedy pojawia się cellulit, tworząc nieunikniony aspekt skórki pomarańczowej.

 

Rodzaje celulitu.

Cellulit można podzielić na 3 rodzaje:

 

Cellulit wodny

Ten typ jest spowodowany zatrzymywaniem wody z powodu złej cyrkulacji krwi i limfy. Ważne jest, aby usunąć toksyny i reaktywować wymianę krążenia.

 

Cellulit lipidowy

Ten rodzaj cellulitu jest często związany z nadwagą. Konieczna jest stymulacja naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Dzięki opatentowanej metodzie endermologii , która stymuluje skórę i tkankę tłuszczową, zmiękcza je i czyni je mniej włóknistymi. Jednocześnie stymulacja ta pomaga uwolnić tkankę tłuszczową i aktywować krążenie krwi i limfy.

 

Cellulit włóknisty

Cellulit włóknisty tworzy się przez dłuższy czas, jest zbity i często bolesny, dlatego jest to najtrudniejszy do pokonania rodzaj cellulitu. W celu pozbycia się tego rodzaju cellulitu kluczowe jest zmiękczenie tkanki.

Rozwiązanie:

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej endermologii, która działa jak trening dla skóry i tkanki tłuszczowej, aby ją uelastycznić i zniwelować zwłóknienia. Jednocześnie stymulacja ta umożliwia rozbicie złogów tłuszczu
i aktywizację układu krążeniowego i limfatycznego.

Co najważniejsze mechaniczne oddziaływanie głowicy zabiegowej stymuluje naturalny proces redukcji tkanki tłuszczowej i wzmacnia skórę, przywracając jej napięcie i smukłość.

 

endermologia-lpg

Endermologia odmładza nasze ciało.

 

 • Ze względu na częste wahania masy ciała, ciąże, upływ czasu
  i inne czynniki skóra stopniowo traci swoją gęstość i jędrność. Najczęściej zwiotczenie skóry dotyczy całego ciała, jednak niektóre obszary są bardziej podatne: wewnętrzne uda, brzuch i ramiona.
 • Dzięki zastosowaniu opatentowanej nowej głowicy w zabiegach endermologii, która delikatnie stymuluje skórę, aby pobudzić komórki odmładzające: fibroblasty. Po aktywacji komórki te zaczynają ponownie syntetyzować kolagen, kwas hialuronowy
  i elastynę, aby naturalnie przywrócić gęstość skóry właściwej od wewnątrz.
 • Zabiegi endermologii jedyna w 100% naturalna, nieinwazyjna, nieagresywna mechaniczna technika stymulacji skóry, która reaktywuje procesy komórkowe.

 

Endermologia na ciężkie i spuchnięte nogi.

 

Jeśli doskwierają Ci ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi
i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet
w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety. Przyczyny? Długotrwałe pozostawanie
w pozycji stojącej lub siedzącej, nadmiar soli w diecie, zbyt ciasna odzież oraz wysokie temperatury mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

 

Najbardziej popularne zabiegi endermologii.

 

Można wyróżnić cztery najbardziej popularne zbiegi enderologii:

 

Zabieg oczyszczający

Stymuluje wymianę krążeniową w celu ograniczenia retencji wody i odprowadzenia toksyn: skóra staje się „ponownie natleniona”. Zapewnia natychmiastowe pobudzenie i uczucie lekkości.

 

Zabieg relaksacyjny

Odpręża obszary z napięciem mięśniowym, eliminuje stres i przynosi głębokie uczucie relaksu. Zapewnia prawidłową równowagę ciała i umysłu.

 

Zabieg dermopunktury

Wyjątkowa terapia, która jednocześnie stymuluje adipocyty (komórki odchudzające), fibroblasty (komórki odmładzające) i ich środowisko, co zapewnia maksymalna skuteczność. Ujędrnia skórę i wygładza cellulit.

 

Zabieg ujędrniający

Doskonały po znaczącej utracie wagi lub w przypadku utraty jędrności przez skórę. Intensywna stymulacja komórek, przywracająca skórze ujędrnienie i blask.

 

 

lipomassage

 

 

Komfort zabiegu podnosi wyjątkowy kombinezon do zabiegów.

 

Kombinezon LPG to wyjątkowy kostium do zabiegów umożliwiający masaż głęboki tkanki i jej odpowiednie uwidocznienie podczas zabiegów endermologii.

Lekka i oddychająca skóra dzięki temu osobistemu kostiumowi, który umożliwia intensywniejsze odczucia
i gwarantują idealny komfort zabiegów.

 

BEZ ZASTRZYKÓW, BEZ SKALPELA, BEZ RYZYKA, BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH, REZULTATY POTWIERDZONE NAUKOWO.

 

Ile zabiegów w serii i jak często należy je wykonywać?

 

 • Jeśli zaczynasz przygodę z zabiegami endermologii, wybierz specjalistę w tej dziedzinie. Profesjonalne szkolenia z technologii endermologii i wiedza o procesach, które zachodzą w komórkach ciała naszego ciała to podstawa do wybrania indywidualnego programu zabiegów. Dodatkowo analiza składu ciała i wywiad da szczegółowe informacje o problemie. Podstawowy pakiet to 15 zabiegów, wykonywanych 2 lub 3 razy w tygodniu.
 • Bezpośrednio po zabiegu zalecamy trening kardio od 30 do 40 minut , w celu wzmocnienia efektu drenażu, co   przyśpieszy i pogłębi efekty.
 • Zmiana nawyków żywieniowych do idealne uzupełnienie do zabiegów i treningów. Zapytaj specjalistę jak najłatwiej zmienić dietę bez dużych wyrzeczeń. My polecamy indeks glikemiczny.

 

Dlaczego i z jakimi innym zabiegami łączymy endermologię?

 

 • Wszystko zależy od problemu i wyników analizy składu ciała, w przypadku dużej ilości miejscowej tkanki tłuszczowej można wykonać przed zabiegami endermologii kriolipolizę, przyspieszy to proces redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Przy problemach z cellulitem, w przypadku jego wodnej odmiany dodajemy zabiegi Cosmosoftu w celu dodatkowej redukcji nagromadzonej wody w komórkach, przy cellulicie lipidowym i włóknistym włączamy terapię falą uderzeniową.
 • Łączenie zabiegów zawsze przynosi szybsze i lepsze efekty przy bardziej złożonych problemach.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje przed pierwszym zabiegiem, która obejmuje analizę składu ciała, dobór zabiegów i pakietu więcej informacji znajdziesz tutaj

Kategorie