Czym jest thermolifting falami radiowymi w zabiegach na twarz?

Thermolifting falami radiowymi to przełomowy zabieg do termicznego liftingu skóry. Ten bezpieczny i niechirurgiczny zabieg odmładza i ujędrnia skórę oraz eliminuje jej zwiotczenie. Bezbolesne zabiegi nie pozostawiają śladów na skórze, a tym samym mogą być wykonywane w dowolnym momencie w ciągu tygodnia pracy i nie musisz się martwić  o to, jak Twoja skóra będzie wyglądać po zabiegu. Dlatego tez należy on do zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch.

 

Działanie thermoliftingu falami radiowymi w zabiegach odchudzających

Zabiegi thermoliftingu na ciało działają na komórki tłuszczowe, powodując ich  zmniejszenie. Wysoka temperatura dosłownie „wytapia tłuszcz z komórki” co skutkuje zmniejszeniem obwodów ciała, a dodatkowo fala radiowa napina i ujędrnia skórę. Bardzo dobre wyniki uzyskujemy w obrębie brzucha i boczków, a także na ramionach i wewnętrznej stronie ud.

thermolifting

 

Jak działa thermolifting?

Thermolifting wykorzystuje fale radiowe, które z odpowiednio dobraną częstotliwością penetrują głębokie warstwy pod skórą. Ciepło powoduje, że włókna kolagenowe kurczą się i odzyskują swoją młodzieńczą elastyczność. Skóra staje się bardziej elastyczna, a wygładzenie zmarszczek można już zobaczyć podczas zabiegu. Długoterminowe wyniki leczenia obejmują budowanie nowych włókien kolagenowych, które zagęszczają starzejącą się skórę. Ostateczne rezultaty zabiegów widoczne są okresie od  3 do 6 miesięcy od zakończenia serii zabiegów.

W przypadku zabiegów odchudzających jest to całkowicie bezinwazyjny sposób redukcji komórek tłuszczowych, dzięki ich podgrzaniu dochodzi do przyspieszenia metabolizmu. Uwolnione kwasy tłuszczowe w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Dzięki działaniu wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się co powoduje napięcie zwiotczałej skóry.

 

Jak wygląda zabieg thermoliftingu?

Zabieg jest bezbolesny, a klient nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Po zabiegu skóra wygląda naturalnie, a podrażnienie lub zaczerwienienie skóry (zanikające po kilku godzinach) występuje bardzo rzadko. Zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy, która emituje fale radiowe.

Zabieg trwa około godziny.

 

Dla kogo są wskazane zabiegi thermoliftingu?

Thermolifting wskazany jest w przypadku:

 • Utraty jędrności skóry w wyniku znacznej utraty wagi.
 • Luźnej skóry na brzuchu, ramionach i wewnętrznej części ud
 • W przypadku widocznej fałdy nosowo-wargowej
 • Utraty młodzieńczego konturu twarzy.
 • Opadających policzków
 • Braku elastyczności skóry na twarzy, szyi i dekolcie

 

Zabiegi wykonuje się w seriach od 5 do 7 w odstępach jednego tygodnia

Po upływie roku zalecana jest krótka seria powtarzająca

thermolifting

 

Jakie są efekty zabiegów thermoliftingu?

Thermolifting falami radiowymi opóźnia starzenie się skóry. Eliminuje zwiotczenie skóry twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi obwisłe policzki. Zabieg wygładza także fałdy i zmarszczki nosowo-wargowe, zwiększa napięcie, jędrność i elastyczność skóry. Poprawia wygląd skóry na szyi i dekolcie. Przywraca skórze młodzieńczy blask i wygląd.

Ujędrnia i napina skórę brzucha, ramion i wewnętrznej części ud ponadto działa na tkankę tłuszczową, zmniejsza komórki tłuszczowe, co powoduje wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu thermoliftingu falami radiowymi ?

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Otwarte rany.
 • Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.
 • Choroby tkanki łącznej.
 • W ciągu dwóch tygodni po użyciu wypełniaczy (Botox, Restylane itp.).

 

Z jakimi zabiegami można łączyć thermolifting?

Thermolifting z endermologią LPG to zabieg odchudzający na brzuch i boczki

Połączenie dwóch technologii do redukcji tkanki tłuszczowej w jednym zabiegu: intensywnego masażu w podciśnieniu i thermoliftingu falami radiowymi w jednym zabiegu powoduje bardzo intensywne działanie na komórki tłuszczowe, przyspiesza redukcję komórek tłuszczowych , a dodatkowo ujędrnia skórę na obszarze poddanym zabiegowi.

 

Thermolifting z falą uderzeniową zabieg intensywnie ujędrniający i antycellulitowy

Połączenie dwóch zabiegów w jednym to intensywne działanie antycellulitowe i ujędrniające

Thermolifting dzięki wysokiej temperaturze zabiegu skraca włókna kolagenowe, co powoduje napięcie skóry i przywrócenie jej jędrności. Fala uderzeniowa likwiduje cellulit i również działa ujędrniającą.

 

Więcej o zabiegu thermolifting na ciało możesz przeczytać na stronie Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładce Thermolifting

Kategorie