Dzisiaj zabiegi odchudzające dostępne w gabinetach kosmetycznych, coraz częściej spełniają marzenie klientów o pięknej i szczupłej sylwetce.

Jest dużo urządzeń kosmetycznych, które likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej. Zastosowane w nich technologie, niszczą lub zmniejszają komórki tłuszczowe, wykorzystując niską temperaturę, iniekcje, lasery lub inne, często bardzo inwazyjne techniki.

Cosmosoft to firma, która w swoich urządzeniach wykorzystuje jak najbardziej naturalne i bezpieczne rozwiązania w walce z nadwagą i otyłością. Jednym z nich jest urządzenie ReduStim. Ma ono certyfikat medyczny klasy IIa i służy do bezpiecznego odchudzania, ReduStim wykorzystuje unikalną i nieinwazyjną technologię: BioStimology®.

 

zabiegi odchudzające cosmosoft

 

Jedyne takie urządzenie do zabiegów odchudzających w Szczecinie.

Cosmosoft to francuska firma, która zaprojektowała, wyprodukowała i rozprowadza profesjonalne urządzenia medyczne do odchudzania i fitness od 2002 roku. ReduStim jest jedną z tych technologii, która polega na naturalnej aktywacji mechanizmów uwalniających tłuszcz z komórek tłuszczowych. Umożliwia to stopniowe i bezbolesne zmniejszanie podskórnej i trzewnej tkanki tłuszczowej, która jest szczególnie niebezpieczna, ponieważ może powodować choroby sercowo-naczyniowe, udar, raka oraz niepłodność męską i żeńską. Trzewny tłuszcz jest uważany przez WHO za najważniejszą przyczynę zgonów na świecie.

 

Czym jest technologia BioStimology?

ReduStim oferuje unikalną, opatentowaną technologię BioStimology ® , polega ona na naturalnym działaniu pola biomagnetycznego, które powoduje lipolizę w komórkach tłuszczowych. Proces ten prowadzi to powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione z tkanki tłuszczowej, usuwane są z organizmu w naturalny sposób, przez układ limfatyczny. Proces ten prowadzi do znacznego zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej, tłuszczu podskórnego i tłuszczu w jamie brzusznej. Nieszkodliwa dla organizmu, bezbolesna i bez skutków ubocznych, ta „delikatna” technologia umożliwia pacjentowi efektywne odchudzanie bez niszczenia jakichkolwiek komórek.

 

Na czym polega zabieg odchudzający ReduStim?

ReduStim to urządzenie emitujące pole magnetyczne, podłączone z kombinezonem. W jednym zabiegu połączone są dwie technologie. Działanie pola magnetycznego z kontrolowanym masażem limfatycznym ciała w celu poprawienia krążenia krwi i wyeliminowania toksyn i odpadów metabolicznych.

 

redustim cosmosoft

 

Z jakimi innymi zabiegami odchudzającymi można łączyć ReduStim?

Aby wzmocnić działanie odchudzające zabiegów Redustim, możemy, łączyć zabiegi z kriolipolizą czy też endermologią. ReduStim pozwala nam zmniejszyć otyłość brzuszną i modeluje całe ciało. Przeznaczony dla osób z nadwagą lub otyłością, nadaje się zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Zabiegi powodują średnią utratę 6,2 cm wokół talii, co jest równoważne ze zmniejszeniem dwóch rozmiarów sukienek w ciągu 4 do 6 tygodni.

Zaleca się pakiet minimum 12 zabiegów trwający od 30 do 45 minut dwa razy w tygodniu. Efekty utrzymują się długo po ostatnim zabiegu, pod warunkiem, że pacjent przestrzega zdrowej diety i tygodniowego planu ćwiczeń.

 

Najważniejsze zalety zabiegu odchudzającego ReduStim?

  • Bezbolesny i nieinwazyjny
  • Bezpieczny i skuteczny bez niepożądanych efektów
  • Minimalny dyskomfort
  • Klinicznie rozpoznana terapia testowana przez ponad 15 lat.
  • Redukcja tkanki tłuszczowej potwierdzona badaniami

 

Co musisz wiedzieć o zabiegu odchudzającym ReduStim?

  • Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy 12 zabiegów ReduStim, dwa lub trzy razy w tygodniu.

 

Dla kogo są wskazane zabiegi odchudzające urządzeniem ReduStim?

  • osoby z nadwagą lub otyłością
  • bezpłodność u pacjentów otyłych
  • Leczenie otyłości po ciąży
  • Leczenie otyłości brzusznej u kobiet w okresie menopauzy

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o odchudzających zabiegach na ciało zajrzyj na naszą stronę internetową w zakładkę Cosmosoft.

Kategorie