Kriolipoliza to zabieg odchudzający i trwale redukujący komórki tłuszczowe

Zabieg  kriolipolizy polega na schładzaniu, a nawet zamrażaniu komórek tłuszczowych w podskórnej tkance tłuszczowej.

Już temperatura poniżej 3 stopni C powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej, co skutkuje całkowitym jej zniszczenie.

Zabiegi kriolipolizy są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy pozbyć się miejscowej tkanki tłuszczowej. W związku z tym, że bardzo często pomimo intensywnych i regularnych treningów lub diety nie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej, przede wszystkim w takich miejscach jak brzuch i boczki oraz uda czy bryczesy.

Kriolipolizę ze względu na efekty porównujemy do liposukcji. Zabiegi łączy to, że w jednym i drugim przypadku dochodzi do trwałej redukcji komórek tłuszczowych.

Natomiast kriolipliza jest zabiegiem, podczas którego usuwamy tylko część komórek w obszarze, na którym wykonujemy zabieg. Dzięki temu kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym oraz nie wymaga żadnej rekonwalescencji, w celu uzyskania lepszych rezultatów, należy zabieg powtórzyć.

Bardzo ważna jest jakość zastosowanej technologii w procesie zamrażania komórek. Ponieważ tylko zaawansowane technologicznie urządzenia do kriolipolizy, gwarantują brak powikłań po zabiegu i uzyskanie najlepszych efektów.

W związku z tym  przed zabiegiem warto spytać i sprawdzić jakie parametry ma urządzenie i z jakiego kraju pochodzi.

Zabieg kriolipolizy najlepiej wykonać w serii 3 powtórzeń w odstępie sześciu tygodni.

Rezultaty, jakie możemy uzyskać to utrata od 3 do 8 cm w obwodzie. Dodatkowym czynnikiem, który zwiększy efekt zabiegów, jest aktywność fizyczna i lekko strawna dieta oparta na indeksie glikemicznym. Kliknij TUTAJ i przeczytaj więcej o indeksie glikemicznym.

Połączenie kriolipolizy z falą uderzeniową w jednym zabiegu przyśpiesza rozpad skrystalizowanych komórek tłuszczowych, co znacznie zwiększa efekt redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wejdź na stronę Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładkę Kriolipoliza

 

kriolipoliza

 

Thermolifting – falami radiowymi w zabiegach odchudzających.

Thermolifting to zabieg, który w dwojaki sposób działa na naszą skórę. Przede wszystkim fale radiowe przekazywane w głąb naszej skóry za pomocą głowicy, zmniejszają objętość komórek tłuszczowych, ale też działają wzmacniająco na włókna kolagenowe. W związku z tym po zabiegu falami radiowymi pozbędziemy się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale też wzmocnimy fibroblasty, które odpowiadają za produkcję kolagenu

Thermolifting to przyjemny relaksujący zabieg i jeśli wybierzesz dobre urządzenie, wyposażone w trójpolarne fale radiowe, twoja skóra szybko ujędrni się, a tkanka tłuszczowa ulegnie redukcji

Thermolifting doskonale łączy się z innymi zabiegami takimi jak redustim, fala uderzeniowa , czy endermologia.

Przede wszystkim w zabiegach na redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu połączenie thermoliftingu z endermologią daje szybkie i spektakularne efekty. Pierwszy zabieg to endermologia, podczas tego zabiegu mechaniczne rolki mocno masują komórki tłuszczowe, co powoduje uwolnienie kwasów tłuszczowych. Od razu po tym masażu wykonujemy zabieg thermoliftingu falą radiową. Rozgrzane komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość. Dodatkowo włókna kolagenowe wzmacniają się, co daje dodatkowy efekt ujędrnienia skóry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wejdź na stronę Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładkę Thermolifting

 

thermolifting falami radiowymi

 

Endermologia to zabieg odchudzający i modelujący ciało

Endermologia LPG to przede wszystkim zabieg, który redukuje cellulit i poprawia jakość i wygląd naszej skóry. Bardzo często mówi się, że jest to zabieg odmładzający skórę.

Możemy jednak na wybranych partiach ciała wykonać masaż odchudzający, z wykorzystaniem mechanicznych rolek, które intensywnie działają na fałd skórny, co powoduje zmniejszenie wielkości komórek tłuszczowych i co za tym idzie w danym miejscu uzyskujemy efekt redukcji tkanki tłuszczowej.

Godnym uwagi jest fakt, że odchudzające zabiegi endermologii najlepiej sprawdzają się na brzuchu, udach, ramionach oraz plecach. Wszędzie tam, gdzie miejscowa tkanka tłuszczowa jest oporna na diety i ćwiczenia. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji. Najlepiej skorzystać z serii 15 zabiegów dwa razy w tygodniu. Masażu endermologią nigdy nie wykonujemy na gołe ciało (z wyjątkiem zabiegów terapeutycznych, ale do tego służy zupełnie inna głowica), ze względów higienicznych i terapeutycznych.

Oryginalny kombinezon LPG wzmacnia bowiem efekty zabiegu.

Zabiegi odchudzające endermologii doskonale łączą się z innymi zabiegami takimi jak fala uderzeniowa i redustim. W zabiegach na tkankę tłuszczową na brzuchu łączymy je z thermoliftingiem. Wszystkie te kombinacje wzmacniają działanie pojedynczego zabiegu i co za tym idzie uzyskujemy lepsze efekty.

Technologia firmy LPG od ponad 30 lat działa antycellulitowo i dodatkowo redukuje tkankę tłuszczową. Tylko urządzenia tej firmy mogą wykorzystywać mechaniczne rolki do masowania ciała. Gwarantuje to najlepsze i długotrwałe efekty, dzięki bardzo mocnemu i głębokiemu masażowi próżniowemu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wejdź na stronę Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładkę Endermologia 

 

endermologia - endermolab

 

Fala uderzeniowa — zabieg odchudzający.

Fala uderzeniowa sprawdza się przede wszystkim w zabiegach antycellulitowych.

Jednak w połączeniu z zabiegiem kriolipolizy jest bardzo skuteczna w redukcji tkanki tłuszczowej. Te dwa zabiegi łączymy przede wszystkim w redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu. Działanie fali uderzeniowej na mocno schłodzone kriolipolizą komórki tłuszczowe powoduje, że większa ilość komórek będzie trwale uszkodzona i następnie usunięta z organizmu. Mniejsza ilość komórek tłuszczowych to w rezultacie mniejszy obwód pasa.

Po zabiegu od razu wracamy do codziennych obowiązków i włączamy aktywność fizyczną oraz delikatną dietę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wejdź na stronę Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładkę Fala uderzeniowa

 

Redustim jedyny zabieg odchudzający i redukujący trzewną tkankę tłuszczową

Redustim to urządzenie francuskiej firmy Cosmosoft. Redukuje tkankę tłuszczową podskórną i trzewną. Redustim jest jedynym urządzeniem, które zmniejsza ilość tłuszczu wokół naszych organów. Posiada medyczny z certyfikat klasy IIa, co gwarantuje bezpieczeństwo i efekty potwierdzone badaniami klinicznymi.

Po serii 12 zabiegów, możemy, uzyskać takie rezultaty jak utrata 2 rozmiarów naszej garderoby. Dzięki temu ,że pole magnetyczne o bardzo niskiej częstotliwości uwalnia z komórek kwasy tłuszczowe. Proces ten powoduje zmniejszenie ich objętości. Działanie na tkankę trzewną przede wszystkim w okolicach brzucha wpływa na lepsze ukrwienie organów i przeciwdziała wielu chorobom cywilizacyjnym. Dodatkowo silny masaż drenujący zmniejsza obwody naszego ciała, dzięki usunięciu nadmiaru wody z organizmu. Dzięki temu mamy dodatkowy efekt redukcji cellulitu. Zabieg ten pomaga również w hormonalnych problemach zatrzymywania wody, nie leczy, ale skutecznie usuwa jej nadmiar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach wejdź na stronę Kliniki Beauty Mazowiecka 13 w zakładkę Cosmosoft

 

cosmosoft redustim

 

Zabiegi odchudzające urządzeniem redustim są często uzupełnieniem innych zabiegów, takich jak endermologia LPG, fala uderzeniowa, czy thermolifting.

 

 

 

Kategorie