Zabiegi odchudzające brzuch

Coraz częściej w naszym gabinecie spotykamy się z osobami, które pomimo aktywnego stylu życia i stosowania zdrowej diety, nie mogą pozbyć się tkanki tłuszczowej na brzuchu. W związku z tym, że problem dotyczy wielu osób, producenci urządzeń do zabiegów na ciało, zalecają połączenie dwóch lub więcej technologii w jednym zabiegu.

Takie działanie gwarantuje szybsze i trwalsze efekty. Warto podkreślić, że również lekarze i terapeuci, dzięki wynikom badań i doświadczeniom łączą zabiegi do redukcji tkanki tłuszczowej. W naszym gabinecie przygotowaliśmy dwa różne pakiety zabiegów, które dzięki połączeniu dwóch technologii redukują na stałe lub zmniejszają komórki tłuszczowe na brzuchu.

 

Jak działa endermologia z thermoliftingiem w zabiegu odchudzającym?

Połączenie endermologii i thermoliftingu trójpolarnymi falami radiowymi daje bardzo dobre rezultaty w redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu.

Endermologia LPG to technologia od dawna stosowana w zabiegach na ciało. Dzięki licznym badaniom klinicznym dowiedziono, że ta naturalna metoda bardzo dobrze radzi sobie w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wykorzystanie ponad 30-letnich doświadczeń pozwoliło na opracowanie programów do likwidacji niedoskonałości naszego ciała. W związku z tym, że problem nadmiaru tkanki tłuszczowej dotyczy bardzo wielu osób, najnowsze urządzenia firmy LPG mają ulepszone programy do miejscowego odchudzania.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu zaczynamy od endermologii, Przez około 15. minut bardzo intensywnie masujemy, głowicą wyposażoną w mechaniczne rolki cały brzuch. Działanie to ma na celu maksymalne rozmasowanie komórek tłuszczowych, co ma spowodować powolne uwalnianie kwasów tłuszczowych. Dzięki zastosowaniu szerokiej głowicy i mocnemu działaniu rolek masaż jest bardzo głęboki i intensywny.

Bezpośrednio po zabiegu endermologii, zaczynamy thermolifting falami radiowym. Rozmasowana tkanka tłuszczowa bardzo łatwo poddaje się działaniu fal radiowych, dzięki czemu szybko uzyskujemy prawidłową temperaturę zabiegu. Zapewnia to szybsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej.

Działanie trójpolarnych fal radiowych ma na celu rozgrzanie komórek tłuszczowych. Podwyższona temperatura w komórkach powoduje uwalnianie nadmiaru tłuszczu komórkowego. Konsekwencją tego procesu jest zmniejszenie się objętości komórek tłuszczowych. Zawdzięczamy to trójpolarnemu systemowi, który gwarantuje bardzo duże skupienie fal w obszarze wykonywanego zabiegu. Dlatego też zabieg ten daje natychmiastowe i długotrwałe rezultaty. Efektem takiego działania jest redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej. Prosty w użyciu i niezwykle wydajny zabieg thermoliftingu trójpolarnymi falami radiowymi gwarantuje wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry Dodatkowo dzięki głębokiej penetracji skóry przez fale radiowe zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Godnym uwagi jest fakt, że thermolifting doskonale uelastycznia i wzmacnia fibroblasty co powoduje redukcję cellulitu.

Podsumowując połączenie w jednym zabiegu endermologii z thermoliftingiem trójpolarnymi falami radiowymi, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawia jakość i napięcie skóry. Dlatego jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pomimo diet i treningów nie mogą pozbyć się „oponki” na brzuchu.

Podstawowy pakiet to 5 zabiegów endermologii z thermoliftingiem, z częstotliwością raz w tygodniu.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach klinki w zakładki na naszej stronie: ENDERMOLOGIA i THERMOLIFTING

 

 

zabiegi na brzuch

 

Kriolipoliza i fala uderzeniowa zabieg odchudzający na brzuch.

Kriolipoliza to zabieg do redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. W związku z tym, że komórki tłuszczowe są wrażliwe na niskie temperatury, wykorzystano tę wiedzę w urządzeniach, które schładzają podskórną tkankę tłuszczową. Temperatura , która jest potrzebna do uszkodzenia komórki to około 3 stopni. Wysokiej klasy urządzenia posiadają kontrolowany system chłodzenia komórek, co zapewnia nam stałą temperaturę zabiegu. Za tym idzie bezpieczeństwo dla pozostałych organów, tkanek i nerwów, które nie koniecznie dobrze znoszą niską temperaturę. Taki system kontroli temperatury podczas całego zabiegu zapewnia, że nie pojawią się odmrożenia skóry w obszarze po zabiegowym. Co niestety bardzo często się zdarza, kiedy urządzenie nie posiada takiego systemu i temperatura bez kontroli spada poniżej -5 stopni i więcej. W urządzeniu Lipo Cryo, na którym pracujemy zastosowano potrójny system kontroli temperatury.

Głowica dzięki próżni zasysa fałd podskórnej tkanki tłuszczowej i schładza go do optymalnej i bezpiecznej temperatury 3 stopni. Jedna taka aplikacja trwa około 30 minut, jest to uzależnione od grubości tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu kriolipolizy następuje krystalizacja komórek tłuszczowych. Dzięki zamrożeniu można porównać je do kostek lodu. Dla tego też od razu po zakończonym zabiegu kriolipolizy zaczynamy zabieg fali uderzeniowej. Fala uderzeniowa, dzięki swojej mocy dodatkowo rozbija skrystalizowane komórki tłuszczowe. Możemy porównać ten proces z uderzaniem młotkiem w kostki lodu”.

W związku z tym, że kriolipoliza ma na celu uszkodzenie komórki tłuszczowej, to dodatkowe działanie fali uderzeniowej wzmacnia proces niszczenia komórek.

Uszkodzone komórki tłuszczowe muszą być jak najszybciej usunięte z naszego organizmu. Bezpośrednio po zabiegu procesy naprawcze naszego ciała mają na celu pozbycie się martwych komórek. Proces ten trwa około 6 do 8 tygodni. Zabieg należy powtórzyć po 6 tygodniach.

Po zabiegu należy pić dużo wody i zmniejszyć spożycie tłuszczy. Chociaż sam zabieg kriolipolizy gwarantuje redukcje komórek tłuszczowych, to jednak dobrze jest pamiętać o zdrowej diecie np. opartej na niskim indeksie glikemicznym i treningach.

Kriolipoliza jest porównywana do zabiegów liposukcji, ponieważ redukcja komórek tłuszczowych jest trwała. Jednak bezpośrednio po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji i od razu wracamy do codziennych obowiązków bez żadnych ograniczeń.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach, klinki na naszej stronie internetowej w zakładki: KRIOLIPOLIZA i FALA UDERZENIOWA 

Kategorie