ReduStim: nieinwazyjny zabieg odchudzający

Obecnie w branży kosmetycznej zabiegi odchudzające z wykorzystaniem nowoczesnych technologii coraz częściej spełniają marzenia klientów o pięknej i szczupłej sylwetce.

Jest bardzo dużo urządzeń kosmetycznych, które likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej. Niszczą lub zmniejszają komórki tłuszczowe,, wykorzystując między innymi : niską temperaturę, iniekcje, lasery lub inne, czasem bardzo inwazyjne techniki.

Niektóre firmy czy laboratoria oferują naturalne i bardzo bezpieczne technologie dla naszego ciała.

Dzisiaj bliżej przyjrzymy się urządzeniu ReduStim z firmy Cosmosoft. Jest to urządzenie medyczne klasy IIa do bezpiecznego odchudzania, które wykorzystuje unikalną i nieinwazyjną technologię: BioStimology ® .

Cosmosoft to francuska firma, która zaprojektowała, wyprodukowała i rozprowadza profesjonalne urządzenia medyczne do odchudzania i fitness od 2002 roku. ReduStim jest jedną z tych technologii, która polega na naturalnej aktywacji mechanizmów uwalniających tłuszcz z komórek tłuszczowych. Umożliwia to stopniowe i bezbolesne zmniejszanie podskórnej i trzewnej tkanki tłuszczowej, która jest szczególnie niebezpieczna, ponieważ może powodować choroby sercowo-naczyniowe, udar, raka oraz niepłodność męską i żeńską. Trzewny tłuszcz jest uważany przez WHO za najważniejszą przyczynę zgonów na świecie.

 

redustim

Czym jest technologia BioStimology wykorzystana w zabiegu odchudzającym?

ReduStim oferuje unikalną, opatentowaną technologię BioStimology ®, polega ona na naturalnym działaniu pola magnetycznego, które wywołuje lipolizę w komórkach tłuszczowych. Jego 100% naturalne działanie, polega na uwolnieniu tłuszczu z komórek tłuszczowych, uwalniając energię i pochłaniając nadmiar kwasów tłuszczowych. Nadmiar tłuszczu jest eliminowany tak, jakby był spalany w sposób naturalny, co prowadzi do znacznego zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, tłuszczu podskórnego i tłuszczu w jamie brzusznej. Nieszkodliwa dla organizmu, bezbolesna i bez skutków ubocznych, technologia umożliwia pacjentowi efektywne odchudzanie bez niszczenia jakichkolwiek komórek i skutków ubocznych.

 

 

Na czym polega zabieg odchudzający ReduStim?

ReduStim to urządzenie podłączone z kombinezonem. W jednym zabiegu połączone są dwie technologie. Działanie pola magnetycznego z kontrolowanym masażem limfatycznym ciała w celu poprawienia krążenia krwi i wyeliminowania toksyn i odpadów metabolicznych.

Aby wzmocnić działanie odchudzające zabiegów Redustim, możemy, łączyć zabiegi z kriolipoliżą czy też endermologią. ReduStim pozwala nam zmniejszyć otyłość brzuszną i modeluje całe ciało. Przeznaczony dla osób z nadwagą lub otyłością, nadaje się zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Zabiegi powodują średnią utratę 6,2 cm wokół talii, co jest równoważne ze zmniejszeniem dwóch rozmiarów sukienek w ciągu 4 do 6 tygodni.

Zaleca się pakiet minimum 12 zabiegów trwający od 30 do 45 minut dwa razy w tygodniu. Efekty utrzymują się długo po ostatnim zabiegu, pod warunkiem, że pacjent przestrzega zdrowej diety i tygodniowego planu ćwiczeń.

 

redustim cosmosoft

Najważniejsze zalety zabiegu odchudzającego ReduStim?

  • Bezbolesny i nieinwazyjny
  • Bezpieczny i skuteczny bez niepożądanych efektów
  • Minimalny dyskomfort
  • Klinicznie rozpoznana terapia testowana przez ponad 15 lat.
  • Redukcja tkanki tłuszczowej potwierdzona badaniami

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O ZABIEGU REDUSTIM COSMOSOFT?

  • Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy 12 zabiegów Redustim, dwa lub trzy razy w tygodniu.

 

redustim cosomosft redustim cosmosoft

Dla kogo są wskazane zabiegi odchudzające urządzeniem ReduStim?

  • osoby z nadwagą lub otyłością
  • bezpłodność u pacjentów otyłych
  • Leczenie otyłości po ciąży
  • Leczenie otyłości brzusznej u kobiet w okresie menopauzy

 

Ekspresowy pakiet zabiegów intensywnie odchudzających ReduStim

Jeśli potrzebujesz w bardzo krótkim czasie wymodelować swoje ciało, zmniejszyć rozmiar ubrań.

Więcej o zabiegu ReduStim przeczytasz na naszej stronie w zakładce COSMOSOFT

 

 

 

 

 

 

Kategorie