Podwójna moc zabiegów odchudzających

Redukcja tkanki tłuszczowej to często zaawansowany i długotrwały proces. Najczęściej na początku lata z przerażeniem myślimy o swojej figurze. Zbliżające się wyjazdy wakacyjne są dla nas najlepszym motywatorem do zmian. Najłatwiej i najszybciej wtedy skorzystać z oferty zabiegów odchudzających.

 

Jakie zabiegi wybrać?

Jeśli myślimy o redukcji tkanki tłuszczowej to przede wszystkim wszystkie zabiegi, które niszczą komórki tłuszczowe, dzięki temu zmniejsza się ich ilość, a my tracimy centymetry w obwodach.

Do takich zabiegów należy kriolipoliza, niska temperatura uszkadza błonę komórki tłuszczowej, co doprowadza do jej całkowite obumarcia. Martwe komórki usuwane są w naturalny sposób z organizmu. Kriolipoliza należy do nieinwazyjnych zabiegów odchudzających. Jest bezbolesna i nie wymaga żadnej rekonwalescencji po zabiegu. Zabiegi wykonujemy w odstępie sześciu tygodni. Obszary ciała, na których najlepiej sprawdza się zabieg kriolipolizy to brzuch i boczki, uda, bryczesy, kolana oraz ramiona.

Możemy też korzystać z zabiegów, które dzięki różnym technologią powodują, że błona komórki tłuszczowej jest bardziej przepuszczalna i dzięki czemu nadmiar tłuszczu jest usuwany z komórki, co powoduje zmniejszenie jej objętości.

Do zabiegów odchudzających zaliczamy thermolifting falami radiowymi, endermologię LPG, falę uderzeniową czy zabieg Redustim Cosmosoft.

 

W każdym w tych zabiegów wykorzystana jest inna technologia od zimna prze fale radiowe, pole magnetyczne po intensywny masaż próżniowy. W opracowanych przez nas programach najlepsze efekty i najszybsze przynosi łączenie zabiegów. Działamy wtedy na tkankę tłuszczową różnymi metodami i zawsze jest to bardziej efektywne.

 

zabiegi odchudzające w gabinecie kosmetycznym

 

Połączenie odchudzającego zabiegu kriolipolizy z zabiegami endermologii LPG

W tym przypadku należy zdecydować, który zabieg wykonujemy w pierwszej kolejności. W przypadku bardzo zbitej i twardej tkanki tłuszczowej, można w pierwszej kolejności wykonać zabiegi endermologii z wykorzystaniem programu odchudzającego. Zabiegi te spowodują rozluźnienie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu podczas zabiegu kriolipolizy będzie można chłodzić większą powierzchnię ciała i co za tym idzie stracimy więcej komórek tłuszczowych. Można też zacząć proces odchudzania od zabiegu kriolipolizy. Po okresie dwóch tygodni od zabiegu możemy włączyć zabiegi endermologii LPG, w celu pogłębienia efektów o przyspieszenia procesu usuwania martwych komórek tłuszczowych.

Więcej o zabiegu endermologii na stronie Kliniki Beauty w zakładce ENDERMOLOGIA

Więcej o zabiegu kriolipolizy na stronie Kliniki Beauty w zakładce KRIOLIPOLIZA

 

 

Połączenie zabiegów odchudzających kriolipolizy z zabiegami Redustim Cosmosoft

Podczas zabiegu kriolipolizy dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych. Organizm usuwa martwe komórki w procesie metabolizmu. Dzięki włączeniu zabiegów Redustim znacznie przyśpieszymy ten proces, intensywny drenaż limfatyczny wzmocni proces oczyszczania, a dodatkowo pole magnetyczne osłabi pozostałe komórki tłuszczowe. Dzięki takiemu działaniu zmniejsza się ich objętość. Należy pamiętać, że zawsze po zabiegu kriolipolizy należy odczekać okres około 2 tygodni, zanim zaczniemy zabiegi urządzeniem Redustim Cosmosoft.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o zabiegu redustim cosmosoft wejdź na stronie Kliniki Beauty w zakładkę COSMOSOFT

 

 

Zabiegi odchudzający na brzuch endermologią w połączeniu z thermoliftingiem trójpolarnymi falami radiowymi.

W pierwszej kolejności wykonujemy zabieg endermologii dużą głowicą, wykorzystując program do redukcji tkanki tłuszczowej. Intensywny masaż tkanki tłuszczowej powoduje osłabienie błony komórkowej, dodatkowo lekko podwyższa temperaturę tkanki na brzuchu. Na tak przygotowaną skórę od razu po endermologii wykonujemy zabieg thermoliftingu. Bardzo szybko osiągamy optymalną temperaturę, która działa na komórki tłuszczowe, powodując zmniejszenie ich objętości. Taki zabieg możemy wykonać maksymalnie raz w tygodniu, jest to bowiem bardzo mocne działanie na tkankę tłuszczową i musimy dać organizmowi czas na usunięcie zbędnych kwasów tłuszczowych. Pomiędzy zabiegami dobrze jest kontynuować serię endermologii lub zabiegów Redustm Cosmosoft, które przyspieszą usuwanie złogów.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegu thermoliftingiem wejdź na stronę Kliniki Beauty  – zabiegi na ciało w zakładkę THERMOLIFTING RF

 

Odchudzające zabiegi thermoliftingu falami radiowymi w połączeniu zabiegami Redustim Cosmosoft.

Thermolifting trójpolarnymi falami radiowymi działa dzięki wysokiej temperaturze na komórki tłuszczowe. Podczas zabiegu fale radiowe przenikają do komórek tłuszczowych, co powoduje ich osłabienie, co zwiększa przepuszczalność błony komórkowej. Dzięki temu komórka pozbywa się nadmiaru tłuszczu i jej objętość zmniejsza się. Zabiegi można wykonywać raz w tygodniu, jest to bowiem intensywny proces eliminacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Możemy wzmocnić i przyspieszyć proces uwalniania kwasów tłuszczowych dzięki zabiegom Redustim Cosmosoft. Dodatkowe odchudzające działanie pola magnetycznego i intensywny drenaż ciała spowodują, że szybciej pozbędziemy się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Tkanka tłuszczowa, bardzo często powstaje przez wiele lat. Dzieje się tak z bardzo różnych powodów.

Brak ruchu, zwolnienie naszego metabolizmu, problemy hormonalne niestety najczęściej bardzo niezdrowa dieta. Dlatego też dobrze jest zdiagnozować w pierwszej kolejności przyczynę naszego problemu. W związku z tym tak ważne jest bardzo indywidualne podejście do każdej klientki.

Podczas pierwszej wizyty wywiad i analiza składu ciała powinna pokazać źródło problemu i w jakim stanie stopniu zaszły zmiany w strukturze naszego ciała. Dobrze przygotowany terapeuta powinien na takiej podstawie dobrać optymalny pakiet zabiegów i udzielić informacji o podstawowych zasadach zdrowego odżywiania.

 

 

 

 

 

Kategorie